Dominic Scott
Właściciel / fryzjer / JUNIOR DAVINES TRAINER

Katarzyna Czaja

W zawodzie od 12 lat. Jej marzeniem od zawsze było stworzenie pracowni, gdzie klienci jak i pracownicy będą się czuć jak w domu. Miejsca z pasją i miłością do piękna.

„Hairetic to ludzie nie jednostka”.

Uczestniczka wielu prestiżowych szkoleń w kraju jak i za granicą.

Ambasador marki Davines.

Dominic Scott
Manager salonu

Anna Wiznerowicz

W branży beauty ponad 15 lat.

Zarządza pracą zespołu oraz dba o pozytywny wizerunek salonu. O dużym poczuciu humoru przy zachowaniu właściwego dystansu do rzeczywistości. Komunikatywna i dobrze zorganizowana

W pełni angażuje się w wykonywana pracę. Jest niezwykle energiczna, pozytywna i wielozadaniowa. Chętnie podejmuje wyzwania i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Dominic Scott
Fryzjer

Angelika Kozak

W zawodzie fryzjera od 10 lat.

Pozytywnie nastawiona do otaczającego ją świata. Dusza artystyczna. Jej mocną stroną są wszelkiego typu koloryzacje oraz zagęszczanie i przedłużanie włosów. Ceni sobie wolny czas, który wypełnia aktywnością fizyczną, spotkaniami z przyjaciółmi oraz wypadami w góry. Jej profil na ig: @angelanewhair

Dominic Scott
Fryzjer

Simon Maćków

Stylista fryzur z 10 letnim doświadczeniem. Dusza towarzystwa z nieposkromionym poczuciem humoru.

Jego mocną stroną są koloryzacje wielowymiarowe oraz geometryczne strzyżenia damskie oraz męskie.

Po pracy lubi aktywnie spędzać czas.

Dominic Scott
Fryzjer

Marcel Michałowski

Fryzjerstwo jest jego pasją od najmłodszych lat. Specjalizuje się w koloryzacjach i strzyżeniach włosów długich oraz strzyżeniach męskich.

Oprócz koloryzacji i strzyżeń uwielbia zajmować się doczepianiem włosów oraz doborem odpowiedniej pielęgnacji aby były w dobrej kondycji. „Zdrowe włosy to włosy, które są jedwabiste i pełne blasku!”.

Nie boi się zmian a największą radość i motywacje czerpie z uśmiechu osoby której stworzył nową odsłonę fryzury. Jego prace możesz zobaczyć na instagramie: @marcelhair

Dominic Scott
Fryzjer

Klaudia Sałata

Od samego początku w Hairetic. Swoje umiejętności kształciła po okiem Kasi, co zaowocowało pasją i miłością do koloryzacji. Głównie specjalizuje się w technikach koloryzacji blond: baleyage, ombre/sombre oraz przedłużaniu włosów.

Dominic Scott
Fryzjer

Ilona Kulesza

Stylistka fryzur z 10 letnim doświadczeniem.

Specjalizuje się w koloryzacji, pielęgnacji, przedłużaniu, strzyżeniu długich i średnich długości włosów.

Jest mistrzynią stylizacji okolicznościowych, ślubnych oraz awangardowych .

Praca jest jej największym hobby.

Z niezwykłym wyczuciem dobierze fryzurę szytą na miarę potrzeb i oczekiwań każdej klientki.

Jej prace można zobaczyć na ig: @ilona_kulesza

Dominic Scott
Asystent fryzjera

Klaudia Socha

Obecnie pracuje na stanowisku asystenta fryzjera. Specjalizuje się w zabiegach keratynowego prostowania, botoksu oraz pielęgnacji włosów. Każdego dnia poszerza swoja wiedzę aby w przyszłości prezentować szeroki oraz wyspecjalizowany wachlarz umiejętność fryzjerskich.

Dominic Scott
asystent fryzjera

Kamila Ćwiklak

Pozytywna, życzliwa, kreatywna, chętna do podejmowania się zmian. Fryzjerstwo to jej pasja, której poświęca się w 100%, a cierpliwość i dokładność nigdy jej nie opuszcza.

Dominic Scott
Asystent fryzjera

Jakub Wosinek

Uwielbia fryzjerstwo, a najbardziej dobieranie kolorów do typów kolorystycznych urody. Odpoczywa w górach albo czytając true-crime.